Відповідальна гра: принципи та рекомендації

Cosmobet » Відповідальна гра: принципи та рекомендації

Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕЙРОЛІНК» як соціально відповідальна компанія прагне до поширення відповідального та цивілізованого ставлення до азартних ігор. Ми розглядаємо їх виключно як один з методів розваги, а не як джерело доходу чи спосіб вирішення проблем.

Звертаємося до гравців та відвідувачів з проханням:

• Дотримуватися всіх правил та принципів відповідальної гри, наведених у цьому розділі та в правилах організатора.
  • Уважно стежити за своїм ставленням до азартних ігор та зберігати контроль над емоціями, щоб запобігти виникненню гральної залежності.
  • Негайно повідомляти компанію про будь-які факти порушення принципів та правил проведення азартних ігор, які вам стали відомі, в тому числі під час користування послугами компанії на вебсайті sg-school.kiev.ua.

Пам’ятайте:

• Азартні ігри – це лише розвага, не робіть їх центром свого життя.
  • Виграш не гарантований, не ставте більше, ніж можете дозволити собі програти.
  • Зберігайте контроль над грошима та емоціями.

Корисні поради

• Вік: Переконайтеся, що вам є 21 рік.
  • Шанси на виграш: Ознайомтеся з ними в правилах гри.
  • Тест на залежність: Пройдіть тест, щоб оцінити ризики.
  • Контроль часу та коштів: Встановіть ліміти на гру.
  • Не відігравайтеся: Якщо програли, зупиніться.
  • Зверніться за допомогою: Якщо відчуваєте проблеми, розкажіть близьким, напишіть нам або зверніться до уповноважених органів.

Допомога при залежності:

• Зверніться за підтримкою: до близьких, до нас або в державні органи.
  • Самообмеження: Встановіть обмеження на гру.
  • Лікування: Зверніться до одного з лікувальних закладів, перелічених нижче.

Контакти лікувальних закладів:

• Реабілітаційний центр «ШАНС»: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 6 (+38 096) 389-20-20, (+38 095) 252-81-00
  • Медичний центр “Медлюкс+”: м. Київ, вул. Микільсько-Ботанічна 6/8 (+38 067) 426-04-04, (+38 093) 372-08-09