Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Вартiсть

Вартiсть

Вартість освітньої послуги на місяць становить 15 000 грн. і вноситься незалежно від відвідування.

Вступний внесок - 15 000 грн. - вноситься протягом 5 банківських днів після підписання договору.

Батькам, які навчають у гімназії двох і більше дітей, надаються знижки.

Вартість включає в себе:

• освітній та виховний процеси;
  • факультативи, гуртки та клуби за інтересами;
  • 4-разове харчування за системою «Шведський стіл»;
  • індивідуальні заняття з дітьми, які мають труднощі із засвоєнням навчального матеріалу або хочуть отримати додаткові консультації з предмету;
  • підручники, прописи, спеціальні робочі зошити;
  • медичний супровід;
  • психологічний супровід.

Послуги, які реалізуються в гімназії за запитом батьків, оплачуються окремо, а саме:

1. Підготовка до мовних іспитів на отримання Кембриджського сертифікату і сам іспит (спільно з Мовною Школою «International House»):

• KET - Key English Test;
  • PET - Preliminary English Test;
  • FCE - First Certificate in English.

2. Студії та гуртки, які не передбаченіо навчальним планом :

• кулінарія;
  • шахи;
  • секція карате;
  • музична школа, клас фортепіано.

3. Заміські та закордонні поїздки та екскурсії;

4. Комплексні медичні обстеження та вакцинації від грипу, які проводяться приватними медичними клініками та лікувально-діагностичними центрами Києва на території гімназії.

Оплата цих послуг проводиться безпосередньо на розрахунковий рахунок організацій, що їх забезпечують.