/ Позакласне життя

Позакласне життя

За роки роботи у Святошинській гімназії сформувалися свої традиції. У них із задоволенням беруть участь як викладачі та гімназисти, так і їх батьки, родичі, друзі. Вибирайте свято до душі – і приходьте. Ми будемо вам раді!

• Традиційний ярмарок – це веселі гуляння, які раніше проводилися в жовтні, а з 2019 року проходять у травні, і завжди наповнені іграми, забавами, сімейними змаганнями і частуваннями. Кожен ярмарок проходить за певною тематикою, наприклад, наприклад, "Модно бути" (2019), "Супервсесвіт" (2017), "Весела наука" (2016), "Місто Майстрів" (2015), "British Fest" (2012).
  • Декада природничих та математичних наук (листопад) об'єднує ігри, конкурси, олімпіади, змагання, присвячені точним наукам.

• Місяць української культури (лютий-березень) наповнений відповідним колоритом: в гімназії проходять і змагання перекладачів, і конкурси «Народних читців» , і «Козацькі клейноди», і майстер-класи з вишивки та писанкарства, і випікання «весняних птахів», і ще багато-багато всього цікавого і незвичайного!
  • На місяць іноземних мов (квітень) ви можете потрапити на Дні фанатів англійської мови, брейн-ринги, на конкурс «Англійський експрес», на англомовні вистави, на уроки іноземних мов, які проводять самі гімназисти.

Екскурсії та поїздки

Ми вважаємо, що знання - це добре, проте особистий досвід - куди більш захопливо. Разом з гімназистами ми постійно організовуємо екскурсії, походи, поїздки - і відкриваємо світ!

• Шотландія, Единбург, мовна школа Strathallan

• Англія, Лондон, мовна школа

• Карпати
  • Хортиця