Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Обов`язкова програма

Обов`язкова програма

Шкільна програма навчання у Святошинській гімназії включає:

- державну програму, обов'язкову для кожної української школи;
- спецпрограми з вивчення іноземних мов;
- програму з історії розвитку світових мистецтв «Культура і час»;
- комплексну програму з математики «Росток»;
- ряд спецкурсів та факультативів з різних предметів .

Іноземні мови

Спеціалізація Святошинської гімназії - іноземні мови:
- перша іноземна - англійська мова;
- друга іноземна (на вибір) - німецька або французька мови .

Вивчення англійської мови в гімназії включає:

• Викладання за програмою SMRT

SMRT - інноваційна програма викладання англійської мови, яку застосовують передові школи та університети світу .Розроблена Канадським колледжем, програма SMRT дозволяє використовувати сучасні інтернет-технології та онлайн контент (такий як відео з YouTube , Google Docs , TED Talks та ін.) для того, щоб діти з цікавістю і мотивацією вивчали англійську мову. І за підсумком володіли нею на рівні комунікацій у сучасному світі, чи то у бізнесі, чи в економіці, чи в культурно-мистецькому середовищі, чи в інших галузях.

• Співпраця з Мовною Школою "International House"

У сфері підготовки до складання Кембриджських іспитів ми співпрацюємо з «International House». Успішно склавши іспит, гімназисти отримують сертифікат, який визнано у багатьох західних університетах та освітніх установах, адже він підтверджує міжнародний стандарт володіння англійською мовою.

Святошинська гімназія у співпраці з Мовною Школою «International House», представництвом Oxford UniversityPress та видавництвом Macmillan Education є базовим майданчиком для проведення щорічних олімпіад з іноземної мови для приватних шкіл Києва .

• Мовна практика

Вже понад 10 років гімназія щороку запрошує носіїв мови, аби гімназисти могли отримувати досвід живого спілкування англійською мовою. Ми щиро вдячні волонтерам із Англії (Ms. Anna Bedford, Ms. Hannah Ware) , Північної Ірландії (Mr. John McNeill, Mr. Mark Taylor), США (Mr. Garrison Way) та інших країн за щире і захопливе спілкування з гімназистами.

«Культура і час» -
програма з історії розвитку світових мистецтв

Цей курс знайомить гімназистів з історією розвитку світових мистецтв - від палеоліту до нашого часу. На заняттях діти не лише знайомляться з культурами різних епох, але й пробують себе в образотворчому і прикладному мистецтвах, притаманних різним періодам розвитку людства.

Твори гімназистів у рамках курсу «Культура і час» виглядають дійсно приголомшливо.

«Росток» - комплексна програма з математики

Програма "Росток" формує у дітей не лише високий рівень знань, але й цілісну систему математичних уявлень, здатність бачити, досліджувати та будувати математичні моделі світу. Головний принцип програми "Росток": "Не життя для математики, а математика для життя".