Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
Школа

Перший клас Святошинська гімназія відкрила в 2001 році, тому що нам, дітям та батькам було шкода розлучатися. В 2013 році наші перші випускники успішно закінчили 11 клас і стали студентами найкращих університетів країни. Всього в школі навчається 150 гімназистів, працює 44 педагога і 38 осіб технічного та обслуговуючого персоналу.

Гімназія має ліцензію ГУОН на здійснення освітньої діяльності (серія АВ № 342751 від 25.05.2007) та видає атестат про середню освіту державного зразка.

Чим цікава наша гімназія?

1. Перш за все - це викладачі.

Люди у нас працюють щирі, чуйні, веселі, ініціативні і творчі. Працюють, насамперед, серцем, а не тільки методиками. Вони люблять свою роботу, сповнені життєвої та професійної енергії, і відкриті всьому новому, цікавому та справжньому.
  2. По-друге – це гідний рівень освіти.

Наші перші випускники 2013-го року показали гідні результати зовнішнього тестування і були зараховані до найкращих університетів країни. Навіть з непрофільних предметів, таких як математика, історія, право та ін. гімназисти постійно знаходяться в числі призерів олімпіад серед державних і приватних навчальних закладів. А на олімпіадах з англійської мови наші учні щороку займають призові місця.
  3. І третє – це творча співдружність гімназистів та викладачів.

Ми цінуємо і пишаємося тим, що в гімназії створена доброзичлива, відкрита та чесна атмосфера, в якій діти відчувають себе вільно і впевнено. Стосунки викладачів, гімназистів та батьків не лише робочі, а й дружні. При цьому витримується розумний баланс між необхідною дисципліною і спільною творчістю.