/ Вартiсть

Вартiсть

Вартість освітньої послуги на місяць становить 15 000 грн. і вноситься незалежно від відвідування.

В 2019 році Київська міська рада компенсує батькам, діти яких навчаються в приватних дошкільних закладах і мають київську реєстрацію, 3050 грн. на навчання дитини. Ця компенсація називається Базовим Фінансовим Нормативом (БФН) і надається за механізмом "Гроші ходять за дитиною". Всю інформацію щодо оформлення даної компенсації ви можете отримати в адміністрації дитячого садка.

Вартість включає в себе:

• освітню програму за системою Монтессорі, а також заняття з англійської мови, східної гімнастики, музики, хореографії та образотворчого мистецтва;
  • 4-разове збалансоване харчування;
  • медичний супровід;
  • психологічний супровід.

Вступний внесок:

• 15 000 грн - вноситься протягом 5 банківських днів після підписання договору.

Батькам, які навчають у гімназії двох і більше дітей, надаються знижки.