Проекти

Кафе-читальня BOOK-ля

Взимку 2016 року в Святошинській гімназії відкрилося кафе-читальня “BOOK-ля”, яке працює під добрим наглядом нашої творчої бібліотекарки пані Тетяни. В навчальний час в оновленій бібліотеці, яка більше схожа на сучасний вільний простір чи анти-кафе, ніж на власне бібліотеку, проводять заняття вчителі Кафедри Іноземних мов, а після уроків там проходять засідання кафе-читальні “BOOK-ля” для учнів 1-5 класів. І для всіх охочих!

Business English: ділова англійська для старшокласників

З вересня 2018 року старшокласники Святошинської гімназії по кілька разів на місяць мають заняття із ділової англійської мови, де занурюються в діяльність найвідоміших світових компаній та корпорацій. А заодно опановують нові навички та лексику, які знадобляться нашим амбітним майбутнім мільйонерам. Це постійний проект Кафедри Іноземних мов для старшокласників, який курує завідувачка Кафедри Світлана Юріївна Маєрчук.

eTwinning: міжнародні проекти

Вже шість років Святошинська гімназія бере участь у міжнародних проектах на платформі eTwinning: все почалося з Кафедри Іноземних мов, далі до міжнародних проектів долучилась кафедра "Культура і Час", а в 2019 році вже і вчителі точних наук, і світової літератури, української мови і навіть бібліотека та читайлики з книжкового кафе BOOKля підключилися до дружної команди ітвіннерів.

SCIENCES: об'єднані природничі дисципліни

ПРИРОДОЗНАВСТВО (або SCIENCES 2019) — це інтегрований курс для 10-класників, у якому об'єднано кілька дисциплін (фізика, хімія, біологія, інколи географія та інформатика, оскільки в курсі є теми, в яких перетинаються всі науки).

Арт-клуб Святошинської гімназії

Арт-клуб Святошинської гімназії розпочав свою роботу в 2016-му році під керівництвом голови Кафедри "Культура і Час" Наталії Миколаївни Височинської. Основна задача Арт-клубу — опанування академічного малюнку та розширення простору для творчості в Святошинській гімназії. Всі виставки у галереї Святошинської гімназії, eTwinning-проекти, шкільні виховні проекти (наприклад, еко-проект "Thoughts of Eternal Things") реалізуються за участі арт-клубівців. Арт-клубівці — це команда людей, які протягом всього навчального року залучені в мистецтво, вони цінують натхнення, вміють його шукати та генерувати, і разом сприяють реалізації генія кожного.

КІНО КЛУБ гімназії

Кіновечори по п‘ятницях та вечорах існували в гімназії завжди, проте з 2012-2013 навчального року ми вирішили зробити цю традицію офіційною. В рамках кіно-зустрічей гімназисти середньої та старшої школи...