/ Вітаємо зі святом першого дзвоника!

Вер03

Вітаємо зі святом першого дзвоника!

Зранку 2-го вересня 2013 року у Святошинській гімназії пройшла святкова лінійка, яку проводили учениці 11-го класу Лікаренко Тетяна та Кириченко Наталія, а також учень 10-го класу Денис Сочинський.

Гімназистів привітали директор та завуч старшої школи і побажали їм нових відкриттів, здобутків та перемог. Зокрема, визначних перемог на новенькому футбольному полі, яке так не терпиться опробувати як хлопцям, так і дівчатам.

На свято вперше завітали першокласники та гномики у супроводі Білосніжки, котрі розповіли гімназистам про скарби, котрі вони зможуть здобути навчаючись у Святошинській гімназії.

Свято традиційно завершилося танцювальним флеш-мобом від учнів середньої школи, котрий вони підготували під пильним оком учениці 11-класниць. Дякуємо за докладені зусилля та подаровані враження!

На честь свята навчальний процес було перенесено до Пущі-Водиці, де у форматі пізнавальної екскурсії від спільноти «Интересный Киев» гімназисти вивчали орієнтування на місцевості, а також чарівні пейзажі тамтешніх осінніх озер.

ВІТАЄМО!!!