Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ ЄЛИЗАВЕТА ГОРДІЙ у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Лют13

ЄЛИЗАВЕТА ГОРДІЙ у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Сьогодні понеділок, і в нашій традиційній рубриці ми запрошуємо вас "торкнутися прекрасного" разом із нашою нотаткою про Лізу Гордій – ученицю 11-го класу Святошинської гімназії. Впізнати Лізу в гімназії легко: це витончена чорнява дівчина, яка знається на історії мистецтв, має художній хист, пише картини маслом у різних техніках і життя не мислить без мистецтва. І все у ній – постава, розмова, навіть сміх – виказують цю любов до прекрасного.

А ще Ліза є переможницею міського конкурсу Малої Академії Наук в секції "Мистецтвознавство", для якої досліджувала техніки художників-пуантилістів… Справжній митець, одним словом!..

Ми розпитали гімназистів та викладачів про Лізу, і дізналися, що вони її дуже цінують: за самостійність, прямолінійність та почуття гумору. Про неї кажуть:

Вона цінує справедливість в усьому, дуже вимоглива – не дає "поблажок" ні собі, ні іншим. І саме це, я думаю, приведе її до успіху. І водночас Ліза надзвичайно лагідна та турботлива дівчина, сім'я має для неї важливе значення. А ще вона має гарне почуття гумору – її бадьорий сміх не лишає байдужим нікого!

Ліза часто готує презентації про митців та мистецтво, і кажуть, що її виступи мають майже гіпнотичний ефект на слухачів:

«… вона впливає на аудиторію як сучасний європейський екскурсовод – хоч і має тихий голос, але в ній є якась сила, яка привертає увагу, змушує прислухатися – і відкрити для себе щось дійсно цікаве.

В будь-яких мистецьких проявах вона здатна побачити яскраву авторську думку, пов'язати творчість митця з його особистим життям. І розповісти про зображення чи почуття цікаво, неосяжно, але безмежно красиво… Для неї Мистецтво – все!»

Займається кікбоксингом – і мріє стати дизайнеркою. Юна – проте мудра та розсудлива не за віком. Відкрита до нового – і легка у спілкуванні. Має чудовий витонений смак. А ще уважно ставиться до здоров'я свого тіла і душі – настільки, що однокласники радять звертатися до неї за консультаціями з питань здорового харчування та способу життя…

Такою ми, у Святошинській гімназії, бачимо Лізу Гордій. Цінуємо, захоплюємося , підтримуємо її творчість. І віримо в те, що поєднавши свої найкращі риси – творчість та наполегливість – вона здійснить більше, ніж навіть мріє!

Нам надзвичайно приємно та натхненно мати таких учнів – і писати про них у понеділковій рубриці #святошинська_гімназія_пишається. Бажаємо Лізі вогню в душі, натхнення і нових здобутків!

Пишаємося!