Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ В гімназії запрацювало КАФЕ-ЧИТАЛЬНЯ "BOOKЛЯ"

Новини

 Лют01

В гімназії запрацювало КАФЕ-ЧИТАЛЬНЯ "BOOKЛЯ"

Від початку навчального року в Святошинській гімназії працював літературний клуб для початкової школи, де наймолодші гімназисти мали змогу читати і грати в літературні ігри після уроків. Але на днях сталася пригода: учні 3 та 4 класів зібралися на засіданні клубу — і розгадали таємницю незвичайного квадрату...

В квадраті було зашифровано назву та лого нового кафе-читальні. Учні 3 та 4 класів успішно впоралися із завданнями квесту (казки, кросворди, шифри, квіткові галявини та математичні трясовини...) — і таки відкрили нам назву кафе-читальні.

З радістю представляємо вам нове дитяче кафе-читальню "BOOKЛЯ", яке працює в другій половині дня у будні у Святошинській гімназії. На зустрічах у кафе діти будуть читати вголос, грати у казкові ігри, ділитися враженнями від прочитаного, розгадувати ребуси і кросворди та іншими приємними способами проводити час у товаристві книжок та друзів. Kуратором літературного проекту є наша чудова бібліотекарка Тетяна Петрівна, до якої ви можете звернутися із питаннями чи ідеями в будь-який час. 

Логотип кафе-читальні "BOOKЛЯ" додаємо.

Бажаємо успіхів і насолоди від книжок
усім відвідувачам кафе!