/ Сергій Дзеблюк у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Гру13

Сергій Дзеблюк у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Ми продовжуємо добру понеділкову традицію — писати про учнів, випускників та співробітників Святошинської гімназії.

Сьогоднішня нотатка присвячена Сергієві Дзеблюку, учню 11-го класу, який творчо підійшов до підготовки наукової роботи з економіки в рамках МАН (Мала Академія Наук).

Для дослідження теми Сергій "занурився" не лише в наукову літературу, але й в інвестиційний бізнес — він пройшов стажування в компанії b-sharks.com, яка займається інвестиціями та стартапами. А наприкінці листопада Сергій брав участь у міжнародному форумі Innovation Market, де допомагав у організаційних питаннях та проводив екскурсії старт-ап алеєю для відвідувачів заходу.

Цікава практика як для написання МАН-івської роботи, правда?

Нам у Святошинській гімназії неймовірно цікаво спостерігати за тим, як наші учні шукають — і знаходять! — простори для реалізації своїх талантів, впевнено та творчо відкривають можливості нашого дорослого світу.

МИ ЩИРО ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ УЧНЯМИ,

і бажаємо Сергієві наукових успіхів та реалізації в бізнесовому середовищі!

Для допитливих:

• Innovation Market — міжнародний форум, що об'єднує в єдиному просторі найяскравіших і найцікавіших новаторів, винахідників, авторів успішних стартапів, акселераторів інвестиційних проектів, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності, політичних діячів України, а також представників закордонних інвестиційно-фінансових установ.