Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Випускниця Саша Осейко у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Новини

 Гру01

Випускниця Саша Осейко у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Сьогодні у рубриці «Святошинська гімназія пишається» ми вперше пишемо про наших випускників. Починаючи з 2013-го року, ми випустили чотири 11-х класи, а до того ще два 9-х – і всі наші випускники час від часу навідуються в гості, щоб смачно попоїсти у гімназійній їдальні і поділитись новинами про свої життя, досягнення та відкриття.

І сьогодні ми раді розповісти вам про проект Саші Осейко, випускниці Святошинської гімназії 2013-го року, студентки Національного університету "Києво-Могилянська академія" і… засновниці бренду Facturno.

Історія цього проекту почалася із того, що торік Саша зі своїм молодим чоловіком започаткували бренд університетського одягу Originals. Вони робили футболки та світшоти з оригінальними «університетськими» принтами для студентів Могилянки, КПІ та інших закладів. Про них навіть писали у журналі «Я студент» у рубриці «ІСТОРІЯ УСПІХУ» (дивіться на фото вище). Нині ж вони розвивають бренд українського одягу Facturno.

«Відчувай», «Надихай», «Я найкрасивіша» – вбрання із такими маленькими (але дуже важливими) девізами бренд Facturno презентував у осінньо-зимовій колекції на виставковому заході Кураж Базар. Ми впевнені, що цей проект стане гарним стартом для нашої випускниці. І ще більш приємно нам буде зустрітися із Сашею та її проектом на передноворічних виставках!

З любов’ю та зачарованим подивом ми у Святошинській гімназії стежимо за тим, як наші випускники освоюють можливості дорослого світу і реалізовують свої задуми. Ми щиро віримо, що вони зроблять ДУЖЕ багато, аби світ ставав кращим.

Так тримати. ПИШАЄМОСЯ!

Вперше цю новину було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії у Facebook.