Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Знайомимося з вихователями: Мончук Олена Карпівна

Новини

 Жов05

Знайомимося з вихователями: Мончук Олена Карпівна

На тому тижні за календарем відзначали Всеукраїнський день дошкілля. З цієї нагоди ми вирішили поновити рубрику «Запрошуємо познайомитись», яку започаткували навесні 2016 року і де писали про співробітників Святошинської гімназії.

Тож сьогодні ми запрошуємо вас познайомитись із одним з найкращих вихователів садка Святошинської гімназії, шанованим професіоналом, істинним Монтесоріанцем, теплою, щирою людиною великої душі – Оленою Карпівною Мончук.

Олена Карпівна живе в охайному будиночку під Києвом серед яблуневого саду у колі невеликої, але дружної родини. Вона світла, чуйна, делікатна, дуже тепла людина, яку поважають і люблять всі, хто її знає.

 

– Карпівна!.. Карпівна!.. – гукає малеча, біжучи до улюбленої виховательки за порадою чи розрадою.

Вони знають, що «Карпівна» завжди розкриє обійми їм назустріч. Лагідно усміхнеться, кожного почує, вислухає уважно, знайде найкращі слова і обов’язково допоможе. Бо просто не вміє інакше!

А якщо спитати у Олени Карпівни «За що Ви любите свою роботу?», то ви будете вражені. Не стільки з самої відповіді, скільки з того, ЯК душевно вона говорить про своїх вихованців, на скільки глибоко відчуває кожного малюка і скільки про кожну дитину може розповісти доброго і цікавого. Не дарма ж колеги кажуть: «Оленка до кожного малюка ставиться як до рідної дитини!»

Як професіонал Олена Карпівна Мончук росла пліч о пліч зі Святошинською гімназією протягом 14-ти років. Крізь непрості життєві випробування вона рік за роком, крок за кроком наполегливо йшла до своєї заповітної мрії – працювати з дітьми: здобувала вищу педагогічну освіту, розвивала професіоналізм у Монтессорі технології, опановувала викладання різних предметів.

І хай би як життя її не випробовувало, Олена Карпівна ніколи не втрачала (лише примножувала!) дивовижні якості своєї душі: щирість, природню скромність, незгасний оптимізм, душевне тепло і материнське ставлення до дітей. Ці таланти раз за разом допомагали їй створювати у дитячому колективі довірливу і дружню атмосферу, в якій всім – дітям, батькам, колегам – було і безпечно, і затишно, і радісно.

Недарма навіть ті сім’ї, діти яких давно-давно «випустились» із садочка, і досі пам’ятають Олену Карпівну, люблять її, підтримують з нею зв’язок і теплі дружні стосунки.

І наостанок додамо: Святошинська гімназія пишається тим, що в нашій команді є така талановита, мудра, надзвичайна людина, такий Майстер своєї справи, як Олена Карпівна Мончук. Дякуємо, що ВИ з нами!

P.S. Цю історію вперше було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії у Facebook. 

Інші публікації з рубрики «Запрошуємо познайомитись»:
– Гончаров Дмитро Миколайович https://goo.gl/xAanHj
– Обараз Лілія Леонідівна https://goo.gl/J55WVp
– Лі Марина Станіславівна https://goo.gl/w6GofE
– Маєрчук Світлана Юріївна https://goo.gl/pn343P
– Князева Ніна Миколаївна https://goo.gl/FXoeVi