Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ РОБОТОТЕХНІКА: демо-урок нового курсу

Вер22

РОБОТОТЕХНІКА: демо-урок нового курсу

Учора в Святошинській гімназії пройшов демо-урок з робототехніки для старшокласників. Це пробне заняття провели фахівці компанії IntRobots, аби зацікавити дітей у подальшому навчанні в напрямку збору та програмування роботів.

Заняття курсу з робототехніки будуть вести викладачі компанії Introbots на території Святошинської гімназії. Після успішного навчання діти зможуть створювати власні проекти та матимуть можливість перетворити їх на прибутковий бізнес.

Основні напрямки курсу з робототехніки від Introbots:

- робототехніка;
- 3d технології;
- Arduino для початківців;
- ракетне моделювання та ін.

Якщо ви хочете, аби ваша дитина навчалася на цьому курсі, то від сьогодні триває набір у групи. На всі запитання щодо курсу з робототехніки та перспектив навчання вам радо відповість організатор Марія за номером (093) 588 68 37.
Сайт компанії http://introbots.com.ua/.

А щоб зрозуміти, що таке робототехніка, та спробувати у ній свої сили, запрошуємо вас на традиційний Осінній Ярмарок у Святошинській гімназії, 01 жовтря 2016 року. Там буде спеціальний майданчик для юних робототехніків!

ЧЕКАЄМО ВАС НА ЯРМАРКУ 01 ЖОВТНЯ, В СУБОТУ!