Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ 1 вересня: запрошуємо на свято 1-го дзвоника!

Сер30

1 вересня: запрошуємо на свято 1-го дзвоника!

Запрошуємо вас – красивих та натхненних – на свято Першого дзвоника, яке відбудеться у четвер, 01 вересня 2016 року. Офіційний початок заходу:

- для дитячого садочка – о 08:30;
- для школи – о 09:00.

Після урочистого відкриття навчального року (та сніданку) учні 2-4 класів вирушать на прогулянку та екскурсію до Мамаєвої слобідки. У школярів 5-11 класів пройде перший урок на тему «Батькіщина», після якого діти матимуть вільний день для спілкування та обміну літніми враженнями.

З РАДІСТЮ ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВАМИ!

Нагадуємо: цього року ми знову запрошуємо вас узяти участь у флешмобі «Гроші замість квітів». Ви можете прийти на свято з букетами або ж долучитися до благочинності. На охороні стоятиме скринька, в яку до чи після свята 1-го вересня всі охочі зможуть покласти зекономлені на квітах гроші. А вже 2-го вересня ми передамо кошти на благочинність. Вже двічі, 2014-му та 2015-му роках, ми передавали їх до Ірпінського шпиталю на допомогу пораненим бійцям.

P.S. Світлини ми взяли зі свята Останнього дзвоника – для вашого натхнення та святкового настрою!