Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Тренінг "Новітні методи у роботі вихователя"

Сер29

Тренінг "Новітні методи у роботі вихователя"

«А ми теж невгамовні!..» сказав колектив дитячого садка Святошинської гімназії. І протягом двох днів в кінці минулого тижня усі вихователі брали участь у тренінгу, присвяченому новітнім методам у роботі вихователів.

Вони вивчали:

• сучасні підходи в роботі вихователя;
  • методи формування у особистості: асертивної поведінки, вміння співпрацювати та домовлятися;
  • нові підходи у формуванні комунікативних навичок та інше, інше, інше.

Загалом колектив садочку в курсі, як зробити процес виховання більш легким, а наших дітлахів - більш щасливими та адаптивними. Проте завдяки тренінгу вони не лише розуміються на цьому, але й вміють застосувати ті техніки у повсякденній роботі з дітками.

Нам також було дуже приємно отримати коментарі з подякою від батьків наших вихованців у відповідь на публікацію цієї новини на сторінці Святошинської гімназії у Facebook. Ділимося цією приємністю і з вами:

До першого вересня всією Святошинською гімназією ГОТОВІ!