Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Декада іноземних мов: відкриття та графік подій

Новини

 Квiт05

Декада іноземних мов: відкриття та графік подій

Учора в Святошинській гімназії пройшло відкриття традиційної Декади Іноземних Мов, яка триватиме два тижні. Під час відкриття гімназисти ознайомилися з графіком подій, серед яких і мистецькі заходи, і мовні події, і пригоди на кшталт Дня Без Мобільних чи Показу Мод, де всі луки будуть зроблені лише з пакетів для сміття та подібного матеріалу :) 

Графік подій на період Декади іноземних мов 2016 виглядає так:

Церемонію відкриття провели Світлана Маєрчук, завідувачка кафедри іноземних мов, та Ольга Пуга, директор з інновацій Святошинської гімназії.

Вже під час церемонії нагородили команду 6-го класу, 
яка виборола у 2 інших команд перемогу в англомовній грі

Під час відкриття діти співали, танцювали, та розгадували хитрі головоламки, які для них підібрали хитромудрі вчительки англійської мови. Та загади були непрості - горішки! Навіть дорослі трішки поламали б над ними голови. Спробуєте дати правильну відповідь? Анумо!

Чому птахи летять на південь? 
(оʞǝvɐɓ иɯņ оm ʎwоɯ)

Що не можна використати, не розбивши?
(ǝǹņʁ)

Які дві речі люди не їдять до сніданку?
(oıdǝҺǝʚ ɐɯ ɓіƍо)

Проте найбільше вражень викликала звістка, що один з днів Декади іноземних мов доведеться провести без мобільних телефонів. В цей день з 8:30 і до 16:00 всі гімназисти передадуть свої гаджети на зберігання або куратору свого класу, або завучу старшої школи - Валентині Едуардівні. Ми робимо це для того, щоб діти отримали досвід перерв без телефонів, щоб згадали, що вони вміють сміятися самі з себе, а не з інтернетівських жартів, що вони й самі по собі цікаві й дотепні. 

Тож, шановні батьки, стежте за подіями Декади, щоб знати, коли зв'язок із вашої дитиною буде можливий лише через куратора чи приймальню Святошинської гімназії. Сподіваємося, що після цього експерименту й обговорення діти залюбки поділяться із вами враженнями :)

Стежте за подіями Декади іноземних мов 2016
на сторінці Святошинської гімназії в соціальний мережі facebook!

Ще трохи фото з відкриття для вашого гарного настрою :)

See You Soon!