/ Урок критичного мислення від Nicholas McKie

Бер28

Урок критичного мислення від Nicholas McKie

З корабля канікул і одразу на бал навчання потрапили 10-класники вже в понеділок зранку, адже до Святошинської гімназії у гості завітав представник іноземного коледжу. І замість традиційної презентації, які, сказати по правді, вже давно не надихають старшокласників, пан Ніколас МакКі провів цікавенне заняття з критичного мислення.

Пан Ніколас МакКі (Nicholas McKie) обіймає посаду Vice Principal у CATS Academy, м. Бостон. Офіційну сторінку навчального закладу в Інтернет ви знайдете за адресою www.catsacademy.com. Тож, під час візиту пан МакКі мав на меті презентувати гімназистам можливості навчання у коледжі КЕТС, проте замість традиційної презентації він провів академічний урок англійської мови за темою "Критичне мислення".

10-класники були спочатку здивовані новим форматом презентації, потім вражені, а далі вже так включилися у дискусію, що й не зчулися, як почали новий робочий семестр англійською мовою :) Серед інших завдань, які пан МакКі давав гімназистам, учні мали порозумітись з партнером, який мав протилежну позицію, придумати аргументи і захистити свою точку зору. Фіналом зустрічі стала глибока та динамічна дискусія про те, які навички діти можуть здобути під час навчання у коледжі КЕТС, та як вони допоможуть у подальшій освіті та кар'єрі.

Святошинська гімназія щиро дякує панові МакКі за цікавий насичений візит. Ми раді були познайомитися з ним - як з чудовим професіоналом своєї справи, який таким уроком якнайкраще зарекомендував свій заклад. Бажаємо успіхів!