" />
Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Запрошуємо: День Джентльмена та святковий концерт

Новини

 Бер03

Запрошуємо: День Джентльмена та святковий концерт

Що ви робите у п'ятницю, 4 березня? У Святошинській гімназії цей день присвячено Святу Весни та Жінок - 8-му березня. Від самого ранку хлопці 1-11 класів змагатимуться за звання Джентльмена-2016, щоб виграти візит до квест-кімнати для свого класу, а для жіноцтва о 16:00 відбудеться весняний концерт. Коли маєте вільну годину, завітайте до нас - отримаєте багацько приємних вражень!

За ініціативи голови психологічної служби 4 березня 2016 року в Святошинській гімназії вперше пройде ДЕНЬ ДЖЕНТЛЬМЕНА. За звання «ДЖЕНТЛЬМЕН Святошинської гімназії – 2016» та подарунок можуть змагатися:

  • всі хлопці з 1-го до 11-го класу
  • які 4 березня вдягли «метелика» (обов’язково!)
  • і зібрали купу «лайків» (спеціальних міток) від чарівних дам – від першокласниць до генерального директора Святошинської гімназії.

Цей захід покликаний мотивувати гімназистів до проявів галантності, турботи, вишуканості, чемності у ставленні до жінок та один одного. Власне, про це йдеться у оголошеннях, які з'явилися на стендах Святошинської гімназії учора пообіді:

Агов, хлопці! Як вважаєте: ви джентльмени, чи так собі? 

4 березня ви маєте шанс довести, що ви не лише круті перці, а ще й галантні джентльмени. Вдягайте «метелика». Вмикайте почуття гумору. Озбройтеся квітами та сюрпризами, виготовленими власноруч. Будьте чемними. Даруйте компліменти. Станьте супергероями. Або ще кращими!

Переможця ДНЯ ДЖЕНТЛЬМЕНІВ буде оголошено перед початком святкового концерту о 16:00 у хореографічній залі. А далі розпочнеться традиційний святоковий рок-концерт з нагоди 8 березня. Ось таку афішу до концерту власноруч намалювала Аріна Венгловська, учениця 9 класу. 

Афіша до концерту на честь 8 березня 2016 року
Авторка: Аріна Венгловська

Придивившись, ви неодмінно впізнаєте у цьому творчому тріо наших талановитих вчителів: Юрія Володимировича (вчитель інформатики), Дмитра Миколайовича (вчитель фізкультури) та Олександру Ігорівну (вчителя музики та завуча з позакласної роботи).

Ми впевнені, що п'ятниця принесе усім гімназистам найкращі враження: хлопчики скористаються нагодою посяяти на всю гімназію, жіноцтво отримає насолоду від галантності чоловіків та святкового концерту, а ми всі підемо на вихідні з усміхненими і з невичерпним запасом тепла у душі!

День Джентльменів починається о 8:00.
Концерт на честь 8 березня - о 16:00.
До зустрічі у Святошинській гімназії!