/ МАРАФОН КНИГОМАНІВ: перша підбірка книг

Бер02

МАРАФОН КНИГОМАНІВ: перша підбірка книг

Минув лише тиждень відтоді, як ми оголосили щомісячний марафон книгоманів, а ми вже маємо і прочитані книги, і рецензії від гімназистів, вчителів і навітьбатьків. Зустрічайте: перша підбірка книг, які читають у Святошинській гімназії наприкінці зими та на початку весни 2016 року!

На тому тижні ми запросили гімназистів та всіх небайдужих до читання людей долучитися до щомісячного марафону книгоманів. "Перші ластівочки" серед читачів уже прилетіли на сторінки соціальних мереж - і виклали свої рецензії та фото книг у Facebook/Instagram із тегами #sg_is_reading та #Святошинськагімназія

Список книг 1-го тижня МАРАФОНУ КНИГОМАНІВ:

1. Сара Джио "Солёный ветер", радить Ксюша Зубко.

Радить Ілля Зеленський:
  2. Лора Інголз-Вайлдер "Будиночок у прерії".
    "Ви полюбляєте все живе? Хочете жити у дикій природі? Тоді ця книга саме для Вас... Йдеться про сім'ю, яка їздить Північною Америкою через тата, адже він прагне оселитися у місці, вільному від людей, в якому панують дикі тварини."
  3. Госинни Сампе "Каникулы малыша Николя".
  4. Тильманн Кристиан, серия книг для любителей футбола.
    "Увлекательная серия книг для любителей футбола. Речь идет о брате и сестре, которые хотят играть в профессиональном футбольном клубе. Успехи и неудачи, победы и поражения, а также бурная школьная жизнь - все то, что близко футболистам, спортсменам и просто целеустремленным тинейджерам."
  5. Сэр Стив Стивенсон, серия книг о девочке-детективе Агате Мистери.
  6. Джеф Кінні "Щоденник слабака".
    "Книга дуже прикольна і цікава! Вона написана від імені хлопця Грега Гефлі, який мріє стати знаменитістю та описує своє "веселе" шкільне життя".
    Радить Павло Зеленський:
  7. Вільям Голдинг "Володар мух".
    "Після авіакатастрофи діти потрапили на безлюдний острів, між ними розпочинаються сварки через право влади. Ну все, як у дорослому житті! Компанія розділяється на дві ворогуючі ватаги. До цього всього додаються містичні обставини...Книга захоплює з перших сторінок і буде цікавою як підліткам, так і дорослим своїми психологічними поворотами. За сюжетом книги також знято художній фільм".
  8. Олег Раин "Слева от солнца".
    "14-летний парень - компьютерный гений взламывает сервер фирмы, ему грозит серьезное уголовное наказание. Он отправляется в деревню, где нет даже электричества...Благодаря этому, он открывает для себя совершенно иной мир, где обретает друзей и недругов, а жизнь приобретает совершенно другие краски и смысл".
  9.  Зірка Мензатюк "Як я руйнувала імперію".
    "Повість про останні роки СРСР, у якій описується життя дівчинки та її друзів у селі, а також про радянську систему і їх відвертий спротив проти неї. Книга доступна, цікава, весела і правдива."
  10. Майкл Баклі, серія книг СЕСТРИ ГРІММ.
    "Захоплююча серія книжок про сестер Грімм, дітей двох сестер з інтернату, які несподівано дізнаються, що у них є бабуся. Вона виявляється дивачкою, яка розповідає їм про те, що їх предками є славетні письменники-казкарі брати Грімм. Дівчата за заповітом мають стати казковими детективами... Книги сповнені цікавих пригод і мають незвичайний розвиток сюжету. Раджу прочитати!"

11. Макс Фрай, серия СНОВИДЕНИЯ ЕХО, книга "Мастер ветров и закатов". Радить Наталія Опімах.
  12. Люко Дашвар "Рай.Центр", радить Наталія Кальченко.
  13. Пола Гоукінз "Дівчина у потягу", радить Анна Мазепа.

Дякуємо тим, хто першим відгукнувся на ідею
МАРАФОНУ КНИГОМАНІВ у Святошинській гімназії!

Завдяки вам ми започаткували власний список книг, вартих прочитання. Розкажіть про марафон у класі, вдома, на свох сторінках у соціальних мережах. Запрошуйте до участі друзів та знайомих. І пам'ятайте, що:

Серед кращих фото та відгуків 21 числа кожного місяця ми визначимо 3-х переможців у номінаціях "Найкращий відгук", "Найкраще фото", "Максимум лайків".

Бажаємо вам цікавих книжок, натхнення від кожного рядка
і перемоги в МАРАФОНІ КНИГОМАНІВ!