/ Реклама Землі від 5-класників

Бер01

Реклама Землі від 5-класників

Чи чули ви про чарівну Кіру Вікторівну? Нашу молоду вчительку географії, яка завжди наповнена свіжими ідеями та енергією для їхнього втілення? Ні?! Тоді завітайте до нас на уроки географії! Ви не зчуєтесь, як опануєте сучасне мистецтво, експерименти з бурхливими реакціями і навіть рекламні технології. Доведено 5-класниками, котрі на тому тижні завершили роботу над 6 рекламними відое планети Земля.

Про те, що Кіра Вікторівна проводить "уроки географії 2.0" ми писали раніше, проте цього разу привід більш вагомий - міжгалактичного масштабу, так би мовити.

Учні 5-го класу ще в першому семестрі захопилися темою позаземних цивілізацій і альтернативних форм життя на інших планетах. На уроках вони вели запеклі дискусії на цю тему, а вдома писали есе. І ось, перейшовши до вивчення теми "Земля як планета", Кіра Вікторівна підтримала захоплення інопланетянами і запропонувала безпосередньо звернутися до жителів інших світів. Для цього вона дала завдання 5-класникам: створити рекламні відео нашої прекрасної планети. З метою налагодити міжпланетні туристичні відносини, звісно :)

Ось короткий меседж для неземних цивілізацій від учнів 5 класу:

Ми запрошуємо всіх до нас з миром і добром, готові показати і розказати про всі чудеса Землі!

Запрошуємо вас до перегляду цих простих, але таких "характерних" відео, де автори-дівчатка такі наївні та чарівні, а хлопці - хто солідний, хто романтичний, а хто збентежений кількістю жінок та жабок на планеті Земля :)

Автор: Смігунов Микита, 5 клас

Автор: Кисельов Борис, 5 клас

Автори: Козирьов Михайло, Мазепа Артем

Автор: Проніна Вікторія, 5 клас

Автори: Жолудь Настя, Атаманчук Софія, Даша Педченко

Автор: Фокін Максим, 5 клас

Ми щиро вдячні креативним авторам за відео, і за те, що ще раз нагадали, за що ми маємо цінувати рідну планету. Окрема подяка Давиду Ханіну, учневі 7 класу: саме він ще два роки тому створив подібний відео-проект, і тим самим надихнув 5-класників. Кіро Вікторівно, Вам особиста дяка за ідеї та вміння знаходити незабутні методи навчання.

Святошинська гімназія пишається ВАМИ!

P.S. До слова: 5-класники готові приймати перших інопланетних туристів уже цієї весни. А ви? :)