/ "Тут ми можемо бути справжніми": відео-візитівка 10 класу

Лют22

"Тут ми можемо бути справжніми": відео-візитівка 10 класу

Жили наші 10-класники, не тужили, аж тут – міжнародний проект від кафедри іноземних мов. І новеньке завдання: треба зробити відео-презентацію Святошинської гімназії.

«Знімати уроки та кабінети – нудно… морщити в камеру розумні фейси – ще нудніше!» подумали гімназисти. І вирішили, що гімназія це не лише стіни, це ще й ВОНИ. А вони – це не лише сумлінні учні 10-го класу, але й творчі шалені підлітки. І саме тут, в Святошинській гімназії, вони можуть бути самими собою. От це і треба знімати!

А доки дітям здавалося, що вони розважаються, знімаючи відео, вчителі спокійно працювали над їхніми НАВИЧКАМИ:
‣ самопрезентації англійською мовою;
‣ участі у творчих мозкових штурмах;
‣ сторітелінгу (бо ж це не просто «поговори у камеру», це спроба зняти коротку історію про кожного!)

Ділимося з вами цим кумедним відео, яке насправді не «просто відео», а цілий творчий проект – від задачі та ідеї до покрокової реалізації.

"Тут ми можемо бути справжніми"
відео-візитівка 10 класу

Ми щиро захоплюємося кафедрою іноземних мов Святошинської гімназії, де кожен вчитель талановито реалізовує принцип «Розважай навчаючи, навчай розважаючи». Respect вам, колеги!