Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Розкриття "янголів" - завжди душевна подія!

Новини

 Лют15

Розкриття "янголів" - завжди душевна подія!

12 лютого, у п'ятницю напередодні Дня Закоханих, у нас пройшла церемонія "розкриття янголів" - душевна тепла подія, де кожен отримав таку порцію усмішок та добра, що вистачить до самої весни!

На церемонії розкриття "янголів" зібралися усі, хто за тиждень до того погодився грати "в янгола", брав участь у жеребкуванні, а потім протягом 5 днів тішив сюрпризами та маленькими дивами свого "під'янгольного". І, звісно, радів присутності свого "янгола" за спиною :)

П'ятниця була останнім днем, коли знаки уваги у Святошинській гімназії були анонімними, а особистості "янголів" тримали у секреті за сімома замками. Інколи анонімні подарунки були солодкими, інколи красивими, інколи письмовими, а інколи мали навіть формат "фанатського відео". Наприклад, такого :)

Цю відео-листівку підготував для Саші Б з 11-го класу його таємний янгол, 
"запрошеними зірками" у відео були дівчатка 6-го класу, 
для опису талантів котрих досить двох слів "фонтан емоцій". 
Після цього відео Саші Б. заздрили ВСІ хлопчики Святошинської гімназії
(і навіть випускники). Приємного перегляду!

Вже після цього "янголи" розкривали свої імена "під'янгольним" - і ми стали свідками великої вдячності, щирого захоплення, взаємної любові, душевності та тепла!

Дякуємо всім "янголам", які створили такий обсяг позитивної енергії у Святошинській гімназії протягом цього тижня! Від сьогодні ми далі будемо робити добрі справи, проте тепер вже без інтриг, явно і з любов'ю. Адже душевна атмосфера - це головна риса Святошинської гімназії, задля якої стараються всі, хто тут працює і навчається.

До "нових янголів" у 2017-му році!