/ "Студія звукозапису" в кабінеті інформатики

Лют05

"Студія звукозапису" в кабінеті інформатики

Місцем творчої сили в Святошинській гімназії вважається кабінет інформатики: Легенди кажуть, що після уроків там однаково успішно можна як записати власну пісню – так і подрібнити шмат металу, як освоїти гру на гітарі/бубні/маракасах – так і навчитися розбирати/збирати комп’ютери, як наспіватися – так і насміятися.

Єва Сізова, учениця 7-а класу, разом із Юрієм Володимировичем, вчителем інформатики записали кавер на пісню відомого корейського бойз-бенду. Єва виклала результат цієї творчої співпраці на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у супроводі таких слів:

Дякую всім,хто прослухав. Дякую Дяді Юрі і «Святошинській гімназії» за прекрасну можливість для запису цієї пісні!
Thanks to all the people who listened!Thanks to Svyatoshin Grammar School for the great chance to record this song ! ^-^

Ось що вийшло завдяки Євиному таланту та ретельному зведенню композиції, яке виконав Юрій Володимирович.

Ми щасливі бачити, як гімназисти ростуть, і радують нас
не лише оцінками та знаннями, але й творчістю!