Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Ми щедрували цілий день, не полишаючи уроків!

Новини

 Січ14

Ми щедрували цілий день, не полишаючи уроків!

Дивну аномалію ми сьогодні спостерігали у Святошинській гімназії: з раннього ранку від кабінету до кабінету «літали ластівочки», «щебетали щедрівочки» і посівали «господарів» кожного "дому" ярою пшеницею...

Як ви зрозуміли, на честь старого Нового року наші учні перевтілилися у акторів вертепу: вдягли кожухи, взяли козу та Різдвяну зірку – і завітали до садочку, директорів, до їдальні, охорони, до кожного класу гімназії…

Вони щедрували, жартували і збирали традиційні «грудочку кашки, кільце ковбаски», звісно, у вигляді більш сучасних смаколиків.

До садочку щедрувальники навідалися з раннього ранку. Вихованці зустріли щедрувальників із серйозними обличчями, бо ж свято – то справа серйозна. Але варто було «козі» пострибати, рогами помахати, дзвониками подзеленчати – і дітлахи відразу розуміли, у чому розвага, і приєднувалися до веселощів.

10-класники підійшли до справи серйозно: серед них можна було побачити янгола, чорта, волхвів та навіть Царя Ірода власною персоною (у виконанні Дмитра Катрича). 

Охоронці, медична серстра, працівники кухні та пральні – нікого не забули щедрувальники. До всіх завітали! Та й як забудеш, якщо за кожний візит «вертепи» отримували не лише оплески та овації, але калачі, цукерки, зефір та ін.

Нехай до вас теж летять ластівочки, 
несуть вам добрі звістки, сімейне щастя та всілякий добробут. 
Вітаємо зі святом!