Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Мюзикл "Цвітик-Семицвітик": враження та світлини

Новини

 Гру16

Мюзикл "Цвітик-Семицвітик": враження та світлини

Учора, 15 грудня, у гімназії літали рожеві пелюстки і загадувались чарівні бажання, які, ми впевнені, незабаром здійсняться. Все завдяки тому, що 3 клас та театральна студія Святошинської гімназії під керівництвом Марини Лі запросили усіх на прем'єру мюзиклу "Цвітик-Семицвітик" за одноіменною казкою В. Катаєва. Були танці, були пісні, були оплески та захоплення глядачів - що це потрібно для успіху прем'єри, котру діти готували протягом трьох осінніх місяців?

Запрошуємо вас зануритись в добру казку завдяки світлинам, котрі зазнимкував під враженням від мюзиклу тато нашої учениці. Готові до емоційного занурення у казку? Полетіли!

"Жила була дівчинка Женя. 
Одного дня мама послала її до магазину за баранками..."

Відомий з дитинства сюжет про дівчинку Женю, яка отримала у подарунок чарівну квітку, здатну виконувати бажання, постав перед глядачами в унікальній інтерпретації. Над постановкою протягом 3-х місяців працювали вчителі співу і хореографії, викладач театральної студії Марина Станіславівна Лі, а також весь третій клас на чолі з їхнім куратором Світланою Бідношеєю.

Дівчинка Женя через свої бажання потрапляла у різні халепи: то з ляльками заграється, то на Північному полюсі опиниться, роззнайомився з пінгвінами і полярними ведмедями, а потім ледве ледве від них утіче. Хоч діти і знали спектакль уздовж та поперек, але дуже хвилювалися перед виступом. Проте вони один одному допомагали, щиро співпереживали і підтримували. Ця постановка дозволила побачити, що наш 3-й клас - це дружна команда, разом вони впораються з будь-яким творчим викликом.

Найбільш видовищним моментом мюзикла "Цвітик-семицвітик"...

...було визнано танок ляльок. Здавалося, що діти обернулися на справжніх акторів-мімів, на обличчях яких не дрижить жоден м'яз, вони ледве дихали - заради ефектності моменту! 

Найбільш діткливий момент...

...ставля у фіналі мюзикла: всі актори вийшли на сцену з різнобарвними пелюстками на долонях, вони загадували бажання, шепотіли пелюсткам свої мрії, хором примовляли "Лети-лети, пелюсточко!.." - і здували їх на глядачів... 

У переддень Нового року цей світлий музичний виступ став маленьким дивом для кожного у залі, і нагадав нам про вічні цінності, заради яких ми прокидаємося щоранку навіть у грудні, і про дива, які ми творимо власноруч щодня. 

До слова: глядачів на виставі "Цвітик-семицвітик" було так багато, що й пелюстці ніде було впасти! Адже такі події в Святошинській гімназії об'єднують цілі родини: приходять мами і тата, дідусі та бабусі, братики і сестрички... І кожен з них своїми усмішками, своєю присутністю наповнює юних акторів відвагою, а спектакль - затишком і радістю. 

Наші глядачі дивились на юних акторів поглядами, 
повними підтримки та захоплення!

... відчувається в кожному русі, в кожному слові кропітка робота викладачів і вихователів. Діти дорослішають, і батьки відчувають трохи інші емоції, ніж в 1-му та 2-му класах... Все чудово! В нас найкращі діти і найкращі викладачі!

Тато учениці 3-го класу про мюзикл "Цвітик-Семицвітик"

На завершення цієї чудової історії про здійснення бажань, ми хочемо подякувати:
- Нашим таким юнии, але вже такии наполегливим і творчим учням;
- Батькам гімназистів за підбір (і пошив!) чудових костюмів;
- Марині Станіславівні Лі, керівникові театральної студії Святошинської гімназії, та Олександрі Ігорівні, вчителю музики, за три місяці копіткої підготовки дітей до виступу;
- Світлані Бідношеї (класногому керівникові 3-го класу) і Жанні Григорівні (вихователю ГПД), які підтримували дітей щохвилини.

Окрамо дякуємо татові нашої учениці, Олексію Литвину, за ті дивовижні миті, котрі він зафіксував своєю камерою, і поділився з нами цими світлинами. 

Ми пишаємося тим, що разом з вами створюємо 
захопливі творчі проекти!