/ Підсумки шахового турніру сезону Осінь'2015

Лис21

Підсумки шахового турніру сезону Осінь'2015

У вівторок у Святошинській гімназії пройшла церемонія нагороди переможців осіннього шахового турніру. Цього року головними дійовими особами були учні початкової школи у двох лігах - дівочої і хлоп'ячої. У вівторок у Святошинській гімназії пройшла церемонія нагороди переможців осіннього шахового турніру. Цього року головними дійовими особами були учні початкової школи у двох лігах - дівочої і хлоп'ячої.

Переможцями змагань стали Федір Мітюк, учень 4 класу, Данило Ковальчук, учень 2 класу, Соловйов Марк, учень 3 класу, Точона Катерина, учениця 3 класу, Федорчук Анастасія, учениця 3 класу, Садко Вероніка. А у фестивалі перемогу здобули Мітюк Федір, Ковальчук Даня, Локотош Еміль, Півень Ігор, Точона Катерина, Садко Вероніка і Миргородська-Парфенюк Мирослава.

Щиро дякуємо усім учасникам за палкі інтелектуальні баталії, а Павлу Павловичу, керівникові шахового гуртка, за чуйне терпеливе навчання шахам. Вітаємо переможців із кожним шахом та матом, котрі привели їх до перемоги!

Далі ви знайдете десяток світлин, на яких упізнаєте захоплені,
натхненні та сфокусовані обличчя шахматистів та шахматистів
 Святошинської гімназії. Приємного перегляду!