/ Читацькі флеш-моби у гімназії (фото-звіт)

Лис16

Читацькі флеш-моби у гімназії (фото-звіт)

Якщо кому і складно залучити дітей до читання, то не нам :) На тому тижні (з вівторка по четвер) у Святошинській гімназії пройшла серія читацьких флеш-мобів, під час яких цілі класи і навіть вся середня або молодша школа читали разом по півгодини. Або й більше!

Про флеш-моби діти дізналися за 2-3 дні до події, тому могли принести до гімназії улюблену книгу - одну або й кілька. У цей же період в коридорах Святошинської гімназії працювала фотовиставка "Я і книга", для якої наші учні фотографувалися або з улюбленою книгою, або з усією домашньою бібліотекою та батьками на додачу :)

Деяких дітей під час читацького флеш-мобу було неможливо умовити відірватися від книги заради фотографії. Так і залишаться вони в фото-історії Святошинської гімназії та нашого сайту - серйозними читачами, заглибленими кожен у свою фантастичну книгу.

До речі, діти - чудові радники, якщо запитати їх, чого б цікавенького почитати на вихідних. Наприклад, в 6-му класі вам могли би подарувати книгу "Як я руйнувала імперію" сучасної української авторки Зірки Мезантюк, а у третьому порадили б читати "Історію динозаврів" задля загального розвитку і щоби було про що поговорити із сучасними дітьми:)

Дякуємо всім дітям і кураторам, які приєдналися до флеш-мобів із читання, а також нашому бібліотекарю за ініціативу та організацію такої гарної та корисної акції. А якщо вам все ще здається, що діти перестали читати, то за посиланням ви знайдете цікаву та корисну статтю про те, куди подівся інтерес до читання і чому діти перестали читати

Давайте читати частіше -
самотужки, в парах, цілими класами і навіть гімназіями!