Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Післясмак свята Hallowe-e-e-e-en у Святошинській гімназії

Новини

 Лис04

Післясмак свята Hallowe-e-e-e-en у Святошинській гімназії

"Борщ чи шкода!" - таку альтернативу американській приказці на честь свята Гелоувін вигадали учні 4 класу. А що поробляла решта гімназистів одразу після осінніх канікул? Вони перевтілювались у персонажів жахастиків, лякали та веселили здивованих гостей Святошинської гімназії, та майстрували алею гарбузових голів...

Свято Геловін зовсім не українське, проте знавці англійської мови та культури мусять знати, з чим справу мати у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Або ближче зазнайомитися зі святом, учні 4 класу вигадали міні-книжечки із завданнями у силі Геловінських традицій, складали кросворди із тематичною лексикою, писали тексти, оформлювали малюнки.  

Творча робота дітлахам припала до душі, а от сенс західного свята - не дуже. Тому вони розважились і вигадали українську версію традиційної приказки "Солодощі чи смерть?". У нашому виконанні вона звучала так: "Борщ чи шкода?"

Проте найяскравіше видовище чекало на нас після того, як темрява полізла в усі шпаринки гімназії - біля центрального входу Святошинської гімназії мов з-під землі виросли ряди гарбузових ліхтариків...

А чи пощастило вам побачити ці витвори осіннього мистецтва?

Якщо хочете тримати руку на живчику подій Святошинської гімназії та знати, що де чудового відбувається - стежте за оновленнями на наших сторінках у соціальних мережах: