Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ У відкритих уроках беруть участь навіть батьки!

Новини

 Жов20

У відкритих уроках беруть участь навіть батьки!

Чи можливо, щоб уроки в 3-му класі вели лише англійською мовою? Чи щоб першокласники лише на 2-му місяці навчання вже говорили англійською?

Ось уже другий тиждень поспіль у Святошинській гімназії проходить серія відкритих уроків з англійської мови для батьків початкової школи. Ці уроки завжди подобаються дітям і дивують батьків, адже рівень знання англійської навіть у гімназистів початкової школи вельми пристойний, аби не розгубитися і не загубитися в будь-якій точці сучасного світу. А з другого класу на уроках розмовляють виключно англійською мовою - як діти, так і вчитель.

Відкриті уроки англійської мови проходять в інтерактивному режимі, навіть запрошені батьки можуть бути не просто глядачами, але й учасниками заняття, вони можуть отримати ті ж завдання, які виконують діти - і слідувати за ходом уроку, перевіряючи власні знання. Мета відкритих уроків: показати батькам можливості їх діток у говорінні, письмі, аудіюванні, а також тематичні знання.

Відкриті заняття спеціально заплановано на першу половину дня, аби батьки були вільними вже о півдні. Тож, якщо ваша дитина вчиться у початковій школі Святошинської гімназії, знайдіть вільний час - і завітайте на відкритий урок. Це чудова нагода оцінити досягнення дитини, запишатися нею і щиро похвалити її!

Ми завжи раді вас бачити, любі батьки!