Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Бінарний урок за твором Едгара По "Золотий жук"

Новини

 Жов19

Бінарний урок за твором Едгара По "Золотий жук"

Бінарні уроки, на яких дві дисципліни вивчають одночасно, давно стали традиційними у Святошинській гімназії. Наприклад, сьогодні вчителька англійської мови Світлана Валентинівна Кіча і вчителька зарубіжної літератури Людмила Володимирівна Тарнавська об'єднали два сьомих класи і провели для них детективний урок за мотивами оповідання "Золотий жук", автор Едгар Аллан По. 

Частина уроку та завдань були англійською мовою, частина - українською. Гімназисти вивчали біографію автора, основні характеристики жахастиків та детективних історій, правила побудови сюжету, котрі Едгар По використовував у своїх творах.  

Також під час уроку діти дивилися уривок екранізації цього твору і шукали відмінності, які є в оригінальній і кінематографічної версії історії про золотого жука. За підсумком бінарного уроку всі отримали гідні оцінки, діти потішили вчителів знанням матеріалу і активністю, самі ж учні були задоволені незвичайною формою уроку і творчими завданнями. 

Зараз у Святошинській гімназії навчальний процес вибудувано так, що в нього входить багато нетипових форм навчання: відкриті уроки в початковій школі, уроки-чаювання у в середній, бінарні уроки та ін. Коли би ви до нас не завітали, у нас завжди відбувається щось цікавеньке. 

Ласкаво просимо до Святошинської гімназії!