/ Що гімназисти робили цього літа у Лондоні (Онтаріо, Канада)?

Вер08

Що гімназисти робили цього літа у Лондоні (Онтаріо, Канада)?

З 5 по 28 липня 2015 наші старшокласники подорожували і вчилися одночасно - вони брали участь у дослідницькій програмі (ESL + Career Exploration Program ), яка пройшла у провідному канадійському коледжі Fanshawe Collegе. Програму було присвячено професійному визначенню та кар'єрному росту.

Будні та вихідні студентів літньої програми "Англійська + Кар'єрне дослідження" в Лондоні (Онтаріо) проходили у кампусі коледжу "Феншо" і були настільки насиченими і активними, що їм ніколи було не до фото чи нудьги :)

Протягом трьох тижнів наші непосидючі учні відвідали та ознайомилися з можливостями багатьох факультетів коледжу: транспортних технологій, цифрових і театральних мистецтв, музичних мистецтв, кулінарних мистецтв, медичних наук і сестринської справи, інформаційних технологій та ін.

Крім навчання ми також побували у двох парках адреналінових активностей на пляжі о. Гурон, в парку активностей Canada's Wonderland, а також у музеї перших поселенців Лондону Pioneer's Village. Не оминули ми увагою і вищу освіту Канади - оглянули матеріальну базу і познайомилися з персоналом університету University of Western Ontario. А потім вирушили знайомитися з жителями зоопарку в Торонто і, звісно ж, до Ніагарського водоспаду!

Проте щодня в першій половині дня наші діти займалися англійською в групах в коледжі "Феншо" :) Денна програма також включала профорієнтаційні заходи, на яких старшокласники могли краще зрозуміти, чим вони в майбутньому хочуть займатися і за якою спеціальністю хочуть вчитися. Під час цих занять вони відвідували майстер-класи та лекції на різних факультетах з фахівцями та професорами (кулінарний і музичний майстер класи, справжня лекція з економіки та ін.).

З поїздки до Канади учні Святошинської гімназії повернулися засмаглими і задоволеними. За це насичене літо і пізнавальну подорож, а також за гостинність, ми дякуємо канадійському коледжу Fanshawe Colledge. Велике спасибі також агенції "Вивчай!» за якісну оргнанізацію нашої подорожі і за турботу під час неї. Наш викладач (і керівник кафедри англійської мови Святошинської гімназії) Ольга Пуга стала ідейним натхненником та груп-лідером цієї поїздки - за що ми нею пишаємося і дякуємо їй!

Відео-звіт про мандрівку (а також знайомі обличчя та відгуки :)) від агенції "Вивчай!"

Джерело"Інтерв'ю з учасниками програми Summer Camp, котрі вивчали англійську у Канаді на курсах ESL, і обирали майбутню професію у Fanshawe College"

Ви мандруєте світом?
Будьте готові зустріти гімназистів у найнесподіваніших місцинах :)