/ Учора гімназисти відвідали "Новий канал"

Вер16

Учора гімназисти відвідали "Новий канал"

У вівторок 9-класники Святошинської гімназії потрапили за лаштунки українського телебачення - і побували на екскурсії на "Новому каналі". Там для них провели 60-хвилинну екскурсію, під час якої відкрили секрети того, як створюються ток-шоу, які професіонали працюють в команді "Нового каналу" і які "виші" потрібно закінчувати, щоб управляти мільйонами глядачів з телеекранів країни.

Джерело: Instagram "Нового каналу"

Ця екскурсія стала можливою завдяки мамі нашого учня, співробітниці "Нового каналу", яка запросила гімназистів на екскурсії. Загалом це була одна з 4-х екскурсій, які наші учні старших класів відвідають на каналі. Ми щиро вдячні всім батькам, котрі беруть участь у профорієнтаційних заходах для учнів Святошинської гімназії. Нагадуємо, що програма з профорієнтації за участі батьків та родичів гімназистів діє у Святошинській гімназії з 2013 року.

P.S. Варто зауважити, что наші 9-класники не просто відвідали канал із екскурсією, а навіть стали трішки відомими - зібрали понад 3000 лайків у Instagram-і каналу :)