Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Увага! Конкурс на талісман гімназії

Новини

 Вер06

Увага! Конкурс на талісман гімназії

Поки навчання лиш набирає обертів, творчі конкурси у Святошинській гімназії вже бентежать фантазію хлопчиків, дівчаток, їхніх батьків та працівників гімназії. І перший цього 2015-2016 навчального року конкурс присвячено талісману нашого навчального закладу! 

Пам'ятаєте, наприклад, Гаррі Поттера? У Хогвартсі він потрапив на факультет Гріффіндорф, символом якого був лев. Так от, Святошинській гімназії потрібен подібний талісман. Тільки ще більш яскравий та більш неймовірний :)

 УВАГА КОНКУРС
на кращий проект талісману Святошинської гімназії

Що вам потрібно зробити для участі в конкурсі:

  1. Вигадати талісман. Це може бути тварина, монстр, химера чи інша істота, яке видасться вам достатньо кумедною, щоб стати символом гімназії, і відображати наші цінності.
  2. Намалювати талісман. Будь ласка, подавайте ваші малюнки на аркушах паперу формату А4 і відповідного розміру, аби було зручно роздивлятися і голосувати саме за вашу роботу.
  3. Вигадати вашому талісману ім'я.
  4. Віддати роботу Ользі Володимирівні Пугі (вчитель англійської мови) або куратору класу.

Чекати голосування за кращу роботу і вірити в перемогу :).

У конкурсі можуть брати участь всі охочі: гімназисти, вчителі, батьки, персонал гімназії і навіть випускники. Голосування за найкращий проект пройде 10 вересня 2015 року (четвер).

Бажаємо вам творчого натхнення та успіху!

Чекаємо на ваші карколомні, захопливі та дивовижні ідеї - такі, щоб у Святошинської гімназії був не один талісман, а кілька!