/ 1 вересня – завжди свято!

Вер02

1 вересня – завжди свято!

1 вересня у Святошинській гімназії пролунав Перший Дзвоник 2015. Для усіх учасників та гостей це було яскраве і одночасно по-сімейному затишне свято, зірками котрого, звісно, стали 30 першокласників, котрі цього року вперше сіли за парту. На святі на них чекали подарунки, драйвова підзарядка, а також багато усмішок і натхнення.

Цього року честь провести святкову лінійку на честь Першого Дзвоника випала талановитим учням Катерині Кравцовій (9 клас) та Денисові Трухану (11 клас). Саме вони першими привітали гостей та учнів на святі, запросили їх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять воїнів, полеглих на сході України, підняти прапор та заспівати державний гімн під акапельний супровід Єви Сізової (7 клас).

Та звісно ж, головними гостями свята стали першокласники

Для них викладачі фізкультури та фітнесу підготували танцювальну підзарядку, котра пройшла під енергійні слова ведучих:

Для рідної країни здоровя набирайся,
Здоровя набирайся – фізкультурою займайся!

Тепер в стрибках змагайся – хворобо, начувайся!
Для рідної країни здоровя набирайся!

Чудова фізкультура – спортивная фігура!
Навчання починаєм – зусилля направляєм!

Після зарядки першокласники отримали незвичайні подарунки – жовто-блакитні квіти-брошки. Їх учениці середньої та старшої школи змайстрували під час літньої практики спеціально для того, щоб у вересні подарувати першокласникам. Адже так приємно мати щось особливе на згадку про той чудовий день, коли вони вперше сіли за парти Святошинської гімназії!

Дуже хочеться згадати ще й випускників 2015 року. Вони завітали на святкову лінійку до рідної гімназії і вразили гостей чуйними, проникливими словами. Вони говорили настільки щиро та свідомо, що їхні настанови просто не могли не поцілити у серця тих, хто ще має щастя навчатися у гімназії. Дякуємо Денису Сочинському, Миколі Мостовому, Нікіті Павлушину, Дмитру Омельченку за візит!

Також на лінійку в Святошинській гімназії відвідала представник Святошинської районної в місті Києві адміністрації Симоніш Ганна Іванівна. Вона переказала учням найщиріші вітання з Днем Знань від імені голови районної адміністрації Іллі Сагайдака.

І фіналом свята став Перший Дзвоник 2015, на який всі учні чекали ціле літо. У Святошинській гімназії він став ще й сімейним: перший дзвонок дали брат і сестра - Олександр Бурчак (11 клас) і Аня Бурчак (1 клас).

Щиро дякуємо усім, хто завітав на нашу лінійку! Ви були чудовими учасниками, чемною публікою та гостями. Ми раді вітати вас у стінах Святошинської гімназії в будь-який час.

Вітаємо вас з новим навчальним роком
і бажаємо успішних починань!