/ Знайомтеся, новий проект - Школа Еко Виховання

Гру08

Знайомтеся, новий проект - Школа Еко Виховання

На честь декади природничих наук ми вирішили розвивати новий напрямок - екологічне виховання. Ми хочемо, щоб гімназисти свідомо та відповідально користувалися ресурсами нашої планети, і для цього плануємо серію бесід-дискусій, ігор, досліджень та проектів, які пройдуть в рамках єдиного проекту

"Школа екологічного виховання".

А почати ми б хотіли з простого і дуже корисного дійства - з благодійного збору макулатури.

По-перше, це збереже дерева, які могли б піти на виробництво паперу. А по-друге, ця акція пройде як благодійна: всі гроші, які ми отримаємо за макулатуру, ми передамо людям, які постраждали в зоні бойових дій і зараз знаходяться на лікуванні в Ірпінському госпіталі.

Запрошуємо вас (дітей, батьків, родичів) із сьогоднішнього дня і протягом двох тижнів у класі, вдома, на роботі, у знайомих, збирати папери, старі зошити, журнали, картонні упаковки і т.д. І в день, який ми виберемо і про який повідомимо пізніше, принести ці запаси в гімназію - їх вивезе спеціальна служба.

Потримайте наш юний проект -
і допоможіть виховувати дітей екологічно свідомими людьми!