/ Робимо сайти... на уроках англійської мови?!

Гру04

Робимо сайти... на уроках англійської мови?!

На уроках англійської ми творимо дива - щоразу нові! То відео знімаємо для міжнародних проектів, то проекти робимо, які ви можете знайти на стендах Святошинської гімназії, то вірші пишемо... А ось нещодавно оволоділи мистецтвом створювати сайти з нуля.

Учні 7-ко класу разом з учителем, Світланою Маєрчук, впродовж тижня мудрували, шаманили, вигадували – і за підсумком кожна робоча група розробила і презентувала проект сайту, починаючи з ідеї та тематики, і закінчуючи контентом. Серед запропонованих варіантів була і футбольна тематика, і автомобільна, і кінематографічна, і танцювальна, і навіть школа для дітей-індиго...

Нічого собі!

- напевно подумали ви. Стривайте дивуватися! Це ще далеко не межа наших творчих можливостей! Приходьте в сьомий клас на уроки англійської – і наші учні придумають для вас оригінальне рішення будь-якої бізнес задачі або й навіть розроблять креативну ідею. Звісно ж, англійською мовою.

Який сайт бажаєте? :)