/ Гімназія "Очаг", дякуємо за візит!

Лис28

Гімназія "Очаг", дякуємо за візит!

Гості в Святошинській гімназії стають доброю традицією!

Тож, на тому тижні до нас завітала делегація з приватної школи «Очаг», місто Харків. Під час візиту діти та вчитель (викладач англійської мови) побували на різних уроках, де були не просто присутні, але й активно включалися в навчальний процес - відповідали вчителям, ставили питання, брали участь в іграх і вправах.

На початку дня гості та гімназисти пройшли тренінг-знайомство, для, так би мовити, «занурення у колектив», а наприкінці дали концерт – виступала Аня Ільченко зі своїм гуртом. Викладач приватної школи «Очаг» Андрій Хмельницький провів урок-демонстрацію курсу «Public Speaking», який викладають учням старших класів у харківській школі.

Ми раді, що наші колеги таки зібралися і приїхали до нас у гості, адже такі дружні візити дозволяють вчителям обмінятися досвідом, а гімназистам побачити, що вони навчаються в одній їз кращих шкіл країни :)

Після повернення своєї делегації харківська школа "Очаг" зробила нам запрошення у відповідь – найближчим часом вони чекають наших дітей і педагогів у гості, щоб поділитися досвідом та ідеями.

Харкове, чекай на нас :) ми вже готуємося до поїздки!