Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Гість із Канади прочитав гімназистам лекцію з інвестицій

Новини

 Лис13

Гість із Канади прочитав гімназистам лекцію з інвестицій


В середу, 12 листопада 2014 року, Святошинську гімназію відвідав унікальний гість - Джек Шаде (Jack Sade), маркетинговий директор приватної школи Rutherford (Канада). Він прочитав лекцію з "Бухгалтерської справи" для учнів 10-11 класів англійською мовою, на якій обговорював з дітьми основи інвестицій у сучасному глобалізованому світі та можливості, які у них є вже зараз. 

На початку гімназисти були дещо збентежені - адже і лектор, і тема для них були новими. Але по ходу лекції, вникаючи в предмет, вони включалися в діалог, задавали питання, а в кінці вільно дискутували з гостем на теми економіки, політики і можливостей, які є у молоді в Україні та в Канаді. Пан Шаде високо оцінив рівень, на якому гімнізісти володіють англійською мовою, а також зауважив, що давно не зустрічав таких захоплених і включених дітей. 

Джек Шаде також зазначив, що спільна риса освіти в Україні, Росії та інших країнах СНД - це "навчання заради мистецтва". Тобто, більшість шкіл робить упор на високих оцінках, а не на практичності набутих знань і навичок. Саме тому він із задоволенням співпрацює з приватними школами - вони більш гнучкі й швидше реагують на зміни в світі, ніж державні структури.

Пан Шаде завітав до Святошинської гімназії з дружнім візитом в рамках експериментальної програми "Обмін досвідом", якою керує Ольга Пуга, викладач англійської мови, керівник проекту SMRT. Найближчим часом також заплановано онлайн-уроки з приватною школою з Грузії, а в кінці наступного тижня ми чекаємо в гості вчителів та учнів з приватної школи "Очаг" (м. Харків).

Щиро дякує всім, хто відгукується і підтримує нашу ініціативу!