/ Олімпіада з іноземних мов: перемоги та інновації

Жов21

Олімпіада з іноземних мов: перемоги та інновації

У суботу, 18 жовтня, в Святошинській гімназії було проведено Олімпіаду з англійської мови для приватних шкіл України. Вже протягом 5 років Святошинська гімназія є ініціатором та організатором цієї події, проте цього разу ми впровадили зручну інновацію: учні зі шкіл інших міст України могли не їхати до Києва, а взяти участь у Олімпіаді онлайн.

ВСЬОГО у Олімпіаді 2014 взяло участь 118 осіб, 28 з них представляли Святошинську гімназію. 20 наших гімназистів посіли призові місця, чим ми щиро пишаємося!

Олімпіада з англійської мови проходила у 3 етапи:

• writing (письмове завдання) – курувати викладачі Святошинської гімназії;
  • listening (аудіювання) – курували викладачі Святошинської гімназії;
  • speaking (говоріння) – курували запрошені англійці, носії мови, у співпраці з нашими викладачами іноземних мов.

Аби виключити можливі помилки під час перевірки робіт, ми, по-перше, провадили її у два етапи, а по-друге, залучили до роботи також і вчителів з інших предметів.

Завдання для Олімпіади підготувати наші партнери з мовної школи International House. Цього року вони врахували усі побажання та зауваження і, як завжди, професійно розробили кожен блок завдань. Дякуємо вам за співпрацю!

ОНЛАЙН участь у Олімпіаді з англійської мови

Он-лайн участь у Олімпіаді – це інновація як для Святошинської гімназії, так і для інших шкіл України. Ми зважились на цей крок, адже довіряємо нашим партнерам: Харківській приватній школі «Очаг» (учні якої вперше брали участь у нашій Олімпіаді) та Сумській школі «Просперітас» (наш давній партнер, який у листопаді теж відзначає 20 річницю, і є ініціатором та організатором олімпіади з права).

Тож, їхні учні долали 1-2 етап олімпіади самі, під наглядом своїх учителів, лише були обмежені у часі. 3-й етап – speaking (говоріння) – вони складали по Skype викладачеві Святошинської гімназії Пузі Ользі. Це випробування діти пройшли успішно, адже вже в понеділок ми надіслали їм нагороди та подяки :)

Таблиця перемог у Олімпіаді 2014
з англійської мови серед приватних шкіл

Ще раз хочемо щиро подякувати тим людям, завдяки чиїм зусиллям ця Олімпіада пройшла успішно – і принесла нагороди та пошани сучасникам. А саме:

Завдяки цьому досвіду ми плануємо наступного року запросити до он-лайн участі інші приватні школи України – і вийти на новий освітній рівень.

Дякуємо кожному з вас
за Олімпіаду з англійської мови 2014!