/ Знайомтеся: Наталі Робелот з вересня веде English Speaking Club!

Жов15

Знайомтеся: Наталі Робелот з вересня веде English Speaking Club!

Святошинська гімназія завжди співпрацювала з носіями англійської мови та волонтерами - ми запрошували їх вести клуб розмовної англійської, щоб гімназисти вчилися розуміти розмовну мову і могли вільно спілкуватися англійською, на рівні другої робочої мови.

Цього навчального року до нас приєдналася Наталі Робелот - чуйна та життєрадісна дівчина-викладач, яка переїхала з Франції, а до того - зі США. З вересня Наталі веде English Speaking Club для 2-7 класів, і вже за цей короткий час гімназисти щиро полюбили нового вчителя.

З дітьми Наталі вже знайшла спільну мову, а щоб представитися батькам і задовольнити їхню цікавість, вона написала короткий лист з інформацією про себе. Нижче ви знайдете оригінальний текст листа і переклад. Від себе додамо - ми щиро раді, що у Святошинській гімназії стало на одного душевного і професійного вчителя більше!

Dear Parents,
My name is Nathalie Robelot.

I recently moved to Kyiv, Ukraine with my husband. I spent my most of my living in France but also in the United States. Growing up cross-culturally has broadened my perspective on life and help with transitioning to Ukraine as well. I love learning, meeting new people, and discovering new places; it is an adventure that not everyone can relate to with much understanding.

Right now: At the moment I am a second-year Master’s candidate at Lesley University in Cambridge, Massachusetts; I am studying by correspondence. My field of study is in Expressive Arts Therapy with a specialization in Mental Health Counseling. As I move onward I will aspire to use the arts as a means to foster understanding and inspire others to see the truth.

Most recently I am teaching six English Conversation classes with grades two through seventh. So far it has been a lot of fun working with your children! They are all very bright students, that are willing to learn and grow.

Thank you,

Nathalie Robelot

"Шановні батьки!

Мене звати Наталі Робелот.

Нещодавно я переїхала до Києва зі своїм чоловіком. Більшу частину життя я провела у Франції та у Сполучених Штатах Америки. Я росла на перехресті багатьох культур, завдяки цьому змогла більш широко поглянути на своє життя і, зокрема, переїхати на Україну. Я люблю вчитися, знайомитися з новими людьми, і відкривати нові місця - для мене це найдивовижніші пригоди життя.

На даний момент я вчуся на другому році магістерської програми в Lesley University в Кембриджі, штат Массачусетс. Я вчуся заочно, освоюю спеціальність Expressive Arts Therapy (експресивна арт-терапія), спеціалізація Mental Health Counseling (консультування в сфері психічного здоров'я).

В майбутньому я буду прагнути використовувати мистецтво як інструмент для більш глибокого розуміння себе та інших, а також за допомогою арт-технік надихати людей шукати свою правду.

Зовсім недавно я стала викладати розмовну англійську для учнів 2-7 класів Святошинської гімназії. І можу сказати, що поки що мені дуже весело працювати з вашими дітьми! Всі вони - чудові учні, які готові вчитися і рости.

Дякую,

Наталі Робелот"