Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Творчий випуск 2014 - наша гордість!

Новини

 Вер10

Творчий випуск 2014 - наша гордість!

У червні 2014 року Святошинська Гімназія випустила другий 11-й клас. Ми щиро вітаємо наших випускників із успішним складанням ЗНО та досягненням першої дорослої мети – вступом у кращі ВНЗ країни та закордону!

 

НАТАЛІЯ КИРИЧЕНКО


– в її житті танці завжди посідали перше місце, лиш потім були гімназія, друзі та захоплення. Завдяки наполегливим тренуванням та перемогам у конкурсах, вже у 11-му класі Наталія тренувала дошкільнят у бальних танцях. Тому наша Муза Танців продовжить навчання у Інституті Фізкультури за спеціальністю «Спортивні танці».

 

 

ДМИТРО ВАСИЛЬЧУК


– гімназисти вважають його гарним другом і людиною, в якої на кожного знайдеться компромат, і пророкували йому видатне майбутнє у бізнесі. Щоб не відступати від цих пророцтв, Дмитро став студентом Кафедри фінансів при Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка.

 

 

АНДРІЙ ЛОСЄВ


– «вільний художник», юнак, який поєднав у собі найрізноманітніші таланти: музику, поезію, танці, східну боротьбу, скейтбординг, мечі, мови…

Він плекає власну життєву філософію, а тому вирішив продовжити пошуки себе «у вільному польоті» - за рамками буденності та будь-яких закладів.

 

 

МАКСИМ КУНІН


– наш найволелюбніший випускник! Його однокласними вірять, що лише він здатен відновити рівновагу в політичному світі, де квітнуть безлад та обман. Наразі ж Максим продовжить навчання у КНУ «КПІ» за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

 

 

ТЕТЯНА ЛІКАРЕНКО


– від дитинства ми знаємо її, як витончену панянку, яка мала хист до образотворчого мистецтва, і щороку здобувала призові місця у творчих олімпіадах. Таня продовжить навчання у одному з найкращих закладів, де готують спеціалістів у галузі дизайну та високої моди – в Istituto Marangonі (Лондон).

 

 

ОЛЕКСІЙ БАЙЛОВ


– послідовний, цілеспрямований та старанний юнак, він змалечку знав, чим буде займатися у дорослому житті. Сьогодні він студент Національного Медичного Університету ім. О. О. Богомольця, де за спеціальністю «Лікувальна справа» Олексій продовжить реалізовувати себе.

 

ІГОР ОМЕЛЬЧУК


– інтелігентний, відкритий хлопець із доброю душею, який завжди був небайдужий до інновацій, інтернету та гаджетів. Це захоплення і привело його на факультет кібернетики НАУ ім. Т. Г. Шевченка, де він буде вивчати системний аналіз.

 

Любі наші випускники!
Як ніхто інший, ми знаємо:
кожен із вас є талановитим, пристрасним та наполегливим.

Ми любимо вас та віримо, що саме ваші звершення змінять світ на краще!