/ Billy the Kid: вистава 6-го класу

Лис27

Billy the Kid: вистава 6-го класу

У вівторок, 26 листопада 2013 року, театральна труппа 6-го класу радо презентувала батькам та гостям гімназії виставу «Billy the Kid», приурочену до американського свята Дня Подяки, котре цього року відзначають 28 листопада.

Не секрет, що учні Святошинської гімназії знають англійську мову мову не гірше за традиції Британії та США, а тому навіть святкові виступи ставлять англійською. Цього року за ініціативи викладача англійської мови Світлани Маєрчук та керівника театральної студії Сятошинської гімназії Марини Станіславівни Лі учні 6-го класу підготували виставу «Billy the Kid», у перекладі «Малюк Біллі».

У виставі мова йшла про те, як в одному містечку на дикому заході довго не йшов дощ і трапилась засуха. Щоб купити багато води та збагатити всіх жителів, було вирішено знайти та викопати старовинний скарб. На пошуки скарбу вирушили: жіноцтво містечка, чоловіцтво містечка, сам шериф та Малюк Біллі – славетний злочинець, котрого розшукують за злочини у кількох штатах.

Кожен своїм шляхом дістається до скарбу. Всі копають. За підсумком копачі відкривають нове джерело питної води, а шериф пробачає Біллі його злочини. А далі Happy End :)

Дякуємо тим, хто так ретельно готувався до вистави:

- учням 6-го класу;
- Світлані Маєрчук, викладачеві англійської;
- Марині Лі, керівнику театральної студії Святошинської гімназії.

А також нашим вдячним глядачам за щедрі оплески, квіти і підтримку юних талантів. Ми щиро раді, що такі святкові вистави стали традицією гімназії і збирають повні зали.

Бажаємо нових звершень усім учасникам свята!