/ Дистанційна робота у садку Святошинської гімназії

Квiт10

Дистанційна робота у садку Святошинської гімназії

У цій новині ми зібрали публікації про те, як наші педагоги спілкувалися і працювали з вихованцями дитячого садка протягом перших тижнів карантину. Адже це колосальна праця і злагоджена робота нашої команди, якою ми нескінченно пишаємося!

Спочатку ми сумували і шукали усі можливі і неможливі ресурси для дошколят:

Потім сумували і готувалися до кращих часів:

А потім ми стали працювати з вихованцями дистанційно - давати їм цікаві та розвиваючі завдання і допомагати їх виконувати завдяки інструкціям, записаним відео та спілкуванню у Zoom!

Під час карантину вихователі нашого садка не покладаючи рук трудилися над тим, щоб підібрати для наших вихованців завдання, які їм було би дійсно цікаво робити навіть удома. Що маємо у підсумку?

Наші дітки вже за перші тижні:

• начиталися;
  • всіляко поекспериментували із капустою та фарбою;
  • папужок із самих кружечків наробили;
  • додали, відняли, порівняли;
  • фрукти по картинках повторили!

А далі пішли важкі завдання :)

Вже на цьому етаці заочних вправ та експериментів стало всім замало... і ми з вихованцями садка перейшли в Zoom!

А потім понеслося... навіть методи Монтессорі почали працювати через екрани!

І це далеко не всі новини, звісно, адже сьогодні п'ятниця, і наші вихователі нарешті отримали можливість відірватися від роботи і звітувати про неї. Тож далі буде, стежте за оновленнями нашої стрічки в facebook.com.