Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Наш проект — кращий міжнародний проект листопада в Україні

Новини

 Гру25

Наш проект — кращий міжнародний проект листопада в Україні

В кінці грудня eTwinning-команда Святошинської гімназії отримала особливий подарунок: ми довідались про те, що наш міжнародний проект "Empathy & Kindness — Better World" став проектом листопада серед усіх проектів з України. Пишаємося! 

Засновниця (фаундерка) проекту Світлана Юріївна Маєрчук (голова Кафедри Іноземних мов) розповідає про "Empathy & Kindness — Better World":

Коли я думала, який проект започаткувати цього року, вирішила творити серцем. Тим більше, у нас така підтримка від кафедри "Культура і Час" ! Разом із партнерами з Туреччини, Італії, Румунії, Хорватії, Молдови, України ми робимо світ трошки кращим. Кожна з країн в межах своїх можливостей відвідують дитячі будинки та будинки літніх людей, саджають дерева, збирають сміття та роблять реальні маленькі та великі кроки добра і емпатії. Я дуже пишаюся, що ми зібрали ТАКУ команду дійсно ентузіастів та людей з величезним серцем, які готові ділитися своїм теплом та вчити цьому дітей.

Наталія Миколаївна, очільниця кафедри "Культура і Час", одна із кураторок проекту, теж дуже тепло про нього відгукується: 

"Я дуже рада, вітаю усіх, хто долучився! Чесно скажу, що трошки забула про мистецькі проекти, бо захопилася цим. Активності проекту чудово інтегрувалися з нашим мистецьким матеріалом. Цей проект є зразковим у тому, як співпрацюють учителі Святошинської гімназії: кафедра Іноземних мов, кафедра "Культура і Час", Психологічна служба. Так і мріялось!

Прошу відмітити також роботу 10-класників, які працювали разом зі мною і, власне, теж отримали відзнаку "Проект місяця листопада в Україні.

Усі активності міжнародного проекту "Empathy & Kindness — Better World" ви можете переглянути на сервісі padlet.

Сторінка платформи міжнародних проектів eTwinning про "Empathy & Kindness — Better World":

Пишаємося досягненням нашої команди і вітаємо!