/ СІЄМ, ВІЄМ, ЗАСІВАЄМ, ЩАСТЯ-РАДОСТІ БАЖАЄМ!

Січ15

СІЄМ, ВІЄМ, ЗАСІВАЄМ, ЩАСТЯ-РАДОСТІ БАЖАЄМ!

Вертеп на Маланки вже давно став доброю традицією Святошинської гімназії: в ці дні гімназисти перевтілюються в персонажів національного українського вертепу і вітають один одного, вчителів, співробітників і гостей гімназії зі святами. При цьому розігрують справжні, майстерно витончені вертепні дійства. Чого варті лише наші Іроди та Немовлята, східні царі та пастухи, Смерть та Йосип із Марією!

На кухні були, у директора були, в медсестри були, в початковій школі були... нікого не забули, до всіх завітали, усіх привітали, щастя-достатку побажали. Дякуємо старшокласникам за розкішну виставу та святковий настрій! Креатив — позитивний. Настрій — чудовий, і в засівальників, і в господарів. І всі перерви та друга половина дня попереду, аби спожити усе, що назбиралося у торбинках ;)

На фото: 2 клас засіває 8-му, посівальники в садочку,
вертепи початкової та старшої школи.