Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Голова Кафедри Іноземних мов виступила спікером на конференції у Франції

Новини

 Гру24

Голова Кафедри Іноземних мов виступила спікером на конференції у Франції

Про що мріє голова Кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії? Наприклад, про подорож до Франції?.. Можливо, але не все так просто. Бо якщо Світлана Юріївна і мріяла поїхати до Франції — то не туристом, а доповідачем на іменитій конференції TESOL France, експерткою з мотивації учнів та студентів. І її мрія здійснилася. 

Презентація Світлани Юріївни була присвячена темі "How to motivate students to learn English" ("Як мотивувати учнів до вивчення англійської мови"). Під час неї наша голова Кафедри:

  • поділилася методами та підходами, які практикують вчителі Святошинської гімназії,щоб розворушити дітей та максимально задіяти їх у роботі в класі;
  • розповідала про наші міжнародні eTwinning-проекти, в яких ми беремо участь вже понад 5 років, і цьогоріч отримати статус eTwinning School;
  • та про те, як наші "іноземці" щодня роблять навчання в гімназії цікавим — і діляться досвідом з колегами з інших кафедр та освітянами столиці. 

На презентацію Світлани Юріївни завітали близько 30 вчителів шкіл, курсів, університетів з різних куточків світу. 

"Особливо приємно, що найактивніша учасниця з Великобританії дуже хвалила мою роботу, — каже наша голова Кафедри. — Загалом публіка на конференції була дуже щира та готова брати участь у всіх запропонованих активностях. І я отримала шалений емоційний заряд!"

Чи варто казати, що тепер про Святошинську гімназію чули і у Франції ? А захоплення нашими професіоналами рознеслося по всьому світу разом із учасниками презентації, яку провела Світлана Юріївна. 

Пишаємося нашою Dream Team!