Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Наші досягнення 2019 року (неповний список)

Новини

 Січ01

Наші досягнення 2019 року (неповний список)

У переддень Нового року ми дякуємо за всі високі досягнення та глибокі зустрічі, завдяки яким гімназійна родина запам'ятає цей рік. Адже для всіх нас він був особливим і по-своєму неповтовним. Отже, якщо коротко, то.

Ми вдячні 2019-му за

...25 років успішної роботи: цієї осені Святошинська гімназія відзначила солідний ювілей. Ми пишаємося тим шляхом, який разом із вами пройшли за цю чверть століття!

Ми вдячні 2019-му за

...17 місце в країні за результатами ЗНО з математики, і за наших талановитих випускників 2019, завдяки яким Святошинську гімназію знають як осередок гідної освіти.

Ми вдячні 2019-му за

...статус eTwinning School, який засвідчує високий професіоналізм нашої команди, яка вже 6 років працює у міжнародних проектах платформи eTwinning. 

Зокрема цьогоріч:

  • наша робота над 10 міжнародними проектами стала об'єднувати та інтегрувати по кілька предметів, 
  • до міжнародних проектів приєдналося кафе-читальня Святошинської гімназії BOOK-ля, 
  • а кафедра "Культура і Час" отримала за свої міжнародні проекти низку відзнак: 8 National Quality label, 3 European Quality Label, 2 відзнаки "Проект місяця". 

Ми вдячні 2019-му за

...GoCamp 2019 — міжнародний мовний табір, який минув у Святошинській гімназії в червні. Ми вдячні волонтерові Максу зі Стокгольма, який разом із Кафедрою Іноземних мов провів два насичених, корисних і цікавенних тижні із гімназистами.

Ми вдячні 2019-му за

...статус Pretesting Centre for Cambridge Assessment English, який Святошинська гімназія отримала восени. Ми вже провели перші пробні іспити на базі гімназії, чекаємо результатів.

Ми вдячні 2019-му за

...участь групи гімназистів у Міжнародному молодіжному форумі 2019 у Швейцаріїподорож до Ірландії та подорожі по Україні, які доповнювали роботу гімназистів в інтегрованих проектах Кафедри Слова.

 

Ми вдячні 2019-му за

...2 персoнальні виставки гімназистів, які займаються в Арт-клубі Святошинської гімназії:

Ми вдячні 2019-му за

...нашу Dream Team, команду мрії, за те, що нам вдається збирати в гімназії майстрів своєї справи, давати їм простір для реалізації їхніх талантів — і талантів гімназистів. 

Цього року наші вчителі регулярно навчалися та самі презентували свої наробки на тренінгах та семінарах не лише в Україні, а вже вперше у Польщі та Франції на міжнародних конференціях.

Якщо ви маєте ідеї, які ще події варто згадати в нашому списку подяки 2019-му, додавайте їх у коментарі на нашій сторінці в facebook — ми зберемо весь список і збережемо його на сайті Святошинської гімназії. Для теплих спогадів і прийдешніх поколінь. 

Дякуємо вам за те, що разом із нами зробили 2019 рік яскравим та незабутнім!

Вітаємо зі святами!