Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Новий міжнародний проект: "Mr. Pack travels the world"

Новини

 Лис01

Новий міжнародний проект: "Mr. Pack travels the world"

Зустрічайте новий міжнародний eTwinning-проект "Mr. Pack travells the world" ("Містер Пак подорожує світом"), в якому гімназисти будуть брати участь разом із українськими партнерами із Запорізького Січового колегіуму та партнерами з Туреччини. Проект та всі його активності присвячені тому, щоб учасники проекту ознайомились із наслідками того, що велетенську кількість пластикових упаковок використовують лише один раз. 

Цілі проекту "Mr. Pack travells the world":

  • дізнатися, як ми можемо допомогти нашій планеті бути більш чистою;
  • пропагувати екологічно чисті побутові звички;
  • залучати батьків та місцеву громаду до боротьби за краще довкілл. 

Етапи роботи над проектом:

  • містер Пак подорожує (учасники створюють героя, вибирають маршрут його мандрівки світом);
  • стикається із наслідками своєї подорожі (учасники разом із героєм аналізують фактичні докази та шкоду, заподіяну пластиковими упаковками);
  • вирішує стати кращим та екологічними (учасники пропонують альтернативи пластиковим пакетам).

Ми впевнені, що крім українських та турецьких колег до участі в проекті долучаться ще й партнери з інших країн. Сподіваємось, це буде цікавий та корисний проект, а в тому, що він буде творчим, ми гарантуємо на 100%. Адже кураторка проекту зі сторони Святошинської гімназії Наталія Миколаївна Височинська, по-перше, людина творча, а по-друге, є неодноразовою призеркою платформи eTwinning за проекти високої якості. 

І першими з містером Паком познайомились 5-класники: на занятті з Наталією Миколаївною вони ознайомились із поняттям Global Goals, обговорили суть Глобальних цілей людства 2030 (зокрема, екологічних), і спробували відтворити своє їх розуміння у міні-постерах і логотипах, а також у портретах уявного Mr. Pack, тобто Пана Пака - головного персонажа проекту. Образи вийшлі дуже різнопланові!

Комікси і відео для проекту допомогли зробити старшокласники. 

Далі буде! Стежте за оновленнями стрічки новин на нашій сторінці в facebook.