/ 7 Європейських Знаків Якості за 5 міжнародних проектів

Лис05

7 Європейських Знаків Якості за 5 міжнародних проектів

Святошинська гімназія отримала СІМ відзнак “Європейський Знак Якості” за участь у міжнародних eTwinning-проектах 2018-2019: у трьох проектах відзнаку отримала Світлана Юріївна Маєрчук, голова Кафедри Іноземних мов, ще у трьох – Наталія Миколаївна Височинська, голова Кафедри “Культура і Час”, і в одному – Ольга Володимирівна Пуга, директорка із розвитку і вчителька англійської мови Святошинської гімназії. Навесні за ці проекти Святошинська гімназія отримала Національні відзнаки, а днями нас привітали ще й з відзнаками на європейському рівні.

Ось воно! Дочекалися! – сказала Світлана Юріївна, коли ми отримали листи про відзнаки. – Ми з 5 та 8 класами так плідно працювали, стільки зробили спільних заходів та творів, вклали душу і багато зусиль... І маємо фантастичний результат!

Отже, Європейський Знак Якості отримали проекти:

• «ART autographs»: засновник проекту – Кафедра КІЧ;
  • «Art-cafе»: засновник проекту – Кафедра КІЧ;
  • «Let's go together to Europe»: спільний проект двох кафедр;
  • «English Cafe»: проект Кафедри Іноземних мов;
  • «And God said: "Let there be PEN!»: проект Кафедри Іноземних мов.

Як бачите, в двох із п'яти відзначених проектів, Святошинська гімназія (а саме Кафедра «Культура і Час») виступила в ролі «фаундера» або «засновника проекту».

ЩО ОЗНАЧАЄ «БУТИ ЗАСНОВНИКОМ» ПРОЕКТУ?

Це значить, що Кафедра "Культура і Час" створила і втілила проекти «ART autographs» та «Art-cafе» у життя від початку до кінця:

• почали з ідеї та плану;
  • відібрали і запросили учасників;
  • організовували усі поточні активності;
  • забезпечили сумлінну та натхненну роботу команди з учнів та учителів;
  • та отримали нагороди – Проект місяця за "Art-cafe", Національні та Європейські відзнаки в усіх чотирьох проектах.

Окремо хочемо підкреслити той факт, що з понад 430 тисяч українських вчителів середньої освіти, Європейські відзнаки за міжнародні проекти отримали лише 87 осіб. Тобто приблизно 0,02%. І троє з цих унікальних вчителів – це наші колеги.

Ми пишаємося нашою командою, яка рік за роком показує гідні результати, тепер – і на міжнародній освітній платформі eTwinning. Партнерство,  ефективна комунікація, міжпредметна інтеграція – для наших колег це не просто красиві слова, а щоденна практика, яка дає найкращий результат. Ми горді працювати з людьми, для яких в роботі немає кордонів.

Вітаємо із винагородами! Congratulations!

Із листів від платформи eTwinning:

Your school has been awarded the European Quality Label for the excellence of the work in the eTwinning project "ART autographs"and "Art-cafe" and "Let's go together to Europe". This means that your work, the work of your students and your school have been recognised at the highest European level.